НАШ ЗАСНОВНИК

Під час бюджетної подорожі до Європи в 1975 році Тім Лезерман та його дружина Чау постійно стикалися з протіканням сантехніки в готелях та ремонтом свого старенького Fiat. Тім зрозумів, що потрібен універсальний інструмент на основі плоскогубців. "Я носив із собою ніж розвідника і використовував його для всього - від нарізання хліба до ремонту автомобіля. Але я постійно мріяв про плоскогубці!"

Коли Тім повернувся до Штатів, він взяв свою ідею "мультиінструменту" та кілька ескізів, зроблених під час подорожі, і взявся до роботи.

ПРОТОТИП

Коли Тім почав роботу над прототипом нового інструменту, він розраховував, що на це піде місяць. Замість цього йому знадобилося три роки, щоб створити прототип, який він задумав, і подати заявку на патент. З патентною заявкою і прототипом у руках він вирушив продавати свою ідею. На жаль, компанії, до яких він звертався, не погоджувалися. Ще три з половиною роки Тім отримував один лист із відмовою за іншим. Допоки його партнером по бізнесу не став друг по коледжу - Стів Берлінер. Навесні 1983 року вони отримали перше замовлення на 500 інструментів від компанії Cabela's і випустили перший мультитул Leatherman - PST. 

Зроблено з характером

Історія справжнього американського винахідника мультиінструментів Тіма Лезермана.

ГОРДІ ОРЕГОНЦІ З 1983 РОКУ

Від першого прототипу Тіма до наших останніх інноваційних багатофункціональних інструментів, ми створюємо наші мультитули в Портленді, штат Орегон. А коли настає час випробовувати наші інструменти на міцність, ми випробовуємо їх на північному заході Тихого океану. Від походів у суворі Каскадні гори, риболовлі біля мальовничого узбережжя Орегону до дослідження високогірних пустель на сході - ми гарантуємо, що наші інструменти надійні для будь-яких пригод і завдань, великих і малих. Ми запрошуємо вас оцінити наші інструменти на собі або почитати історії людей, яким вдалося врятувати ситуацію завдяки швидкому мисленню, власним рукам та Leatherman.