Гарантія

Наші інструменти розраховані на тривалий термін служби, але якщо щось трапиться, на ваш Leatherman поширюється 25-річна гарантія. Наша гарантія проста: заповніть онлайн-форму і надішліть нам свій інструмент.

Всі товари, що продаються в інтернет-магазині LEATHERMAN ввезені в Україну у повній відповідності до чинного законодавства України.

Ми несемо відповідальність за якість товару, який продаєтеся в нашій мережі, що забезпечується сервіс-центром STVOL. Гарантійні зобов’язання за кожним видом товару визначаються виробником товару. У разі, якщо конкретні гарантійні строки не визначені виробником, то вони у будь-якому разі не перевищують строк у 1 рік, із дати придбання товару.

Всі товари в нашому інтернет-магазині оглянуті і перевірені та надаються в пакуванні, яке передбачено виробником.

Ви можете повернути куплені в нашому інтернет магазині товари, якщо вони не були в експлуатації, протягом 14 днів з моменту покупки, без пояснення причин за умови відсутності потертостей, подряпин і інших пошкоджень відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», а саме у відповідності до статті 9 Закону.

У разі виявлення недоліків товару, обмін, повернення та ремонт товарів проводиться відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», а саме у відповідності до статті 8 Закону.

Будь ласка, ознайомтеся з наведеними нижче винятками з гарантії, щоб дізнатися, чи підходить ваш продукт під ці винятки.

Винятки з гарантії

 • Гарантія на мультитули Leatherman поширюється тільки на мультитули, які були придбані кінцевим споживачем.
 • Гарантійні зобов'язання не виконуються у разі, якщо мультитул був придбаний у неавторизованого дилера, на ринку, аукціонах, різних розпродажах (з рук, на OLX.ua, Amazon, Ebay тощо) тощо. Гарантія не поширюється на інструменти, що були придбані для оптового продажу на будь-яких платформах окрім авторизованих та на інструменти, що вже були у використанні, або на інструменти, що вже були відремонтовані.
 • Гарантія не поширюється на інструменти, що були отримані злочинним шляхом (внаслідок крадіжки, втрати інструмента законним власником тощо).
 • Гарантія не поширюється на інструменти, в які були внесені конструктивні зміни, на інструменти, які користувач розбирав самостійно на свій страх і ризик. Гарантія не поширюється на інструменти, які були використані неналежним або/та неправильним шляхом.Гарантія не поширюється на чохли, аксесуари, всі види покриття інструментів або малюнки на них.
 • Також гарантія не поширюється на заточування або чищення інструментів (ніж, серрейтор, пила, кусачки тощо). Чохли або аксесуари відправлені разом з інструментом не будуть повернуті.
 • Гарантія не поширюється на: змінні біти, кліпси, пластикові знімні деталі (кресало, свисток), приладдя для заточування ножів, пакування виробів.
  Згідно з міжнародною гарантійною політикою компанії "Leatherman Tool Group", Компанія "Leatherman" не надсилає окремі запчастини мультитулів і ножів для самостійного ремонту, не проводить модернізацію виробів відповідно до вимог користувачів, не вважає локальну точкову корозію металів (піттінг) на мультитулах і ножах за гарантійний випадок.
 • Компанія "Leatherman" не несе відповідальності за втрату або крадіжку інструмента в процесі транспортування в сервісний центр компанії. Мультитул повинен бути відправлений за допомогою надійного і перевіреного поштового сервісу, повинна бути можливість відстежити відправлення. Уся продукція має бути придбана в авторизованого дилера, компанія "Leatherman" може зажадати в покупця документальні докази того, що товар був придбаний в авторизованого дилера.
 • Усі витрати на доставку товару в сервісний центр Leatherman оплачує відправник.
 • Компанія "Leatherman" не несе відповідальності за втрату або крадіжку відправленого інструменту (товар обов'язково необхідно застрахувати на пошті на випадок втрати або крадіжки).
  Після виконання гарантійних зобов'язань товар буде відправлено на адресу відправника за його рахунок.

  У разі неналежного та/або неправильного заповнення форми гарантійні зобов'язання не будуть виконані, а товар буде повернуто відправнику за його рахунок.
  У разі якщо інструмент підпадає під будь-який з пунктів "Виняток з гарантії" гарантійні зобов'язання не будуть виконані і товар буде повернуто відправнику за його рахунок.
  Гарантійні зобов'язання будуть виконані в термін не менше двох тижнів (14 робочих днів) з моменту отримання відправлення, не враховуючи термін доставки.